Меню сайту
Головна » 2017 » Березень » 27 » Зональні змагання з футзалу
13:50
Зональні змагання з футзалу

На базі Диканської ДЮСШ проводилися зональні змагання з футзалу серед юнаків та дівчат вихованців ДЮСШ. Перемогу виборола команда юнаків та дівчат Диканської ДЮСШ. Тренери Дзюба О.П. та Жданов О.В.

На чемпіонаті області з футзалу серед ДЮСШ у віковій групі 2002-2003 р.н. приймали участь 24 команди юнаків спортивних шкіл області.

Наші юні футболісти, перемігши в зональному турнірі, отримали право захищати честь району. На фінальних змаганнях, які відбулися в м. Гребінка, наша команда юнаків зайняла ІV місце, поступившись одноліткам з м. Гадяч.

Кречетов Даниїл, учень Стасівської загальноосвітньої школи, був нагороджений, як один з кращих гравців змагань грамотою обласного Комітету з фізичного виховання та спорту.

Команда дівчат з футзалу, учениці Балясненської загальноосвітньої школи, зайняли 7 місце в області.

На фото команда юнаків ДЮСШ з тренером Олександром Ждановим.

Спонсором змагань був директор ПП «Сервіс-продукт» Олександр Дорогобід.