Меню сайту
Головна » 2013 » Травень » 7 » Змагання до Дня Перемоги
12:34
Змагання до Дня Перемоги
       Протягом квітня пройшли районні, обласні зональні змагання з футболу в залік обласної спартакіади школярів. З рахунком 4:1 перемогла збірна Диканського району (тренер - вчитель фізичної культури Дзюба О.П.) команду Решетилівської гімназії.
У футболі серед дівчат І-місце здобула Стасівська гімназія ім. М. Башкирцевої (вчитель фізичної культури Безнос В.В.) (фото нижче),
ІІ-місце Балясненська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Дзюба О.П.), ІІІ-місце Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ступеня (вчитель фізичної культури Заїченко В.І.).
Команди школярів взяли участь у обласних зональних змаганнях федерації футболу на приз клубу "Шкіряний м’яч”. Команда Стасівської гімназії ім. М. Башкирцевої виборола ІІ місце у селищі Котельва (представник Одинець І.М.); команда Диканської гімназії ім. М.В. Гоголя виборола І місце у с. Артемівка Чутівського р-ну (тренер -  вчитель фізичної культури Харченко В.А.).
        З розповідей бабусь, дідусів та історичних фільмів молодь знає про кровопролитну Велику Вітчазняну війну. Так до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації звернулися ініціативна молодь з проханням провести серію спортивних заходів, присвячених 68-й річниці Перемоги та 100-річчю олімпізму в Україні.
     02.05.2013 проведено змагання з волейболу серед дівчат, в яких, прийняли участь 4 команди району. Місця розподілились таким чином:
І – Диканська гімназія №2 (тренер Вихватнюк В.В.);
ІІ – Стасівська гімназія ім. М. Башкирцевої (тренер Безнос В.В.);
ІІІ – Диканська гімназія ім. М.В.Гоголя (тренер Дубровін А.В.);
      03.05.2013 проведені змагання з волейболу серед молоді та юнаків, прийняли участь 4 команди.
І – команда випускників та учнів ДЮСШ (тренер Данько С.О.)
ІІ – команда м. Миргород "Фаворит” (представник Ступка А.В.)
ІІІ – збірна команда селища Диканька (представник Сичук Д.Л.)
         04.05.2013 в змаганнях з міні-футболу серед юнаків прийняли участь 10 команд району (фото нижче).
 Призові місця  вибороли:
І – команда "Старт”ДЮСШ с. Стасі (представник Безнос В.В.)
ІІ – команда "Юність” селища Диканька (представник Кривобік А.Б.)
ІІІ – команда "Візит” селища Диканька (представник Троян О.В.)
       Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами. Організатором змагань виступили відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Диканська районна дитячо-юнацька спортивна школа, районна громадська організація ВФСТ "Колос”.