Субота, 22.07.2017, 13:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2016 » Лютий » 22 » ВЕСЕЛКА-2016
13:04
ВЕСЕЛКА-2016

     З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та підлітків Диканщини, висвітлення багатогранності  творчої особистості,  піднесення  національних  традицій, формування у дітей поваги до  національної культурної спадщини 12.02.2016 проведено районний огляд–конкурс художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка - 2016». В конкурсі взяли участь учні з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району і вихованці гуртків Диканського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Всі виступи були пронизані патріотизмом, великою повагою і любов’ю до рідної України, її вірних синів-захисників. В залі панувала атмосфера любові, гордості за державу, підтримки та співпереживання. Слід відзначити хороший рівень підготовки та представлення програм для конкурсу згідно діючого положення. Зросла виконавська майстерність школярів, вміння  триматися на сцені, співпрацювати з глядачами.  Подбали учні спільно з педагогами і батьками про естетичний вигляд юних артистів, сценічні костюми.

     Високий  рівень  сценічної культури та оригінальні костюми продемонстрували учасники огляду Диканської гімназії ім. М. В. Гоголя, Балясненської, Великобудищанської, Орданівської, Великорудківської, Водянобалківської, Чапаєвської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.,  Андріївського НВК,  Петро-Давидівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів, Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

            Члени  журі конкурсу  відмітили відмінну виконавську майстерність учасників конкурсу Диканської гімназії ім. М.В.Гоголя,   Великобудищанської, Орданівської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.,  Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.  Якісну підготовку, оригінальність представлення  показали учасники з  Водянобалківської, Орданівської,  Чапаєвської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.,  Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Андріївського НВК, Батрацької, Петро-Давидівської  загальноосвітніх шкіл  І-ІІ ст.  Значно зріс рівень сценічної  культури учнів Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Петро-Давидівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., Андріївського НВК. За результатами підведено

ПІДСУМКИ  ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ «ВЕСЕЛКА - 2016»:

Вокальний жанр

СОЛО

І місце –  Кореліна  Анна, Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя;

                 Кабак Дарія, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце –  Олефір Єлизовета, Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.,

                 Білоцерковська Руслана, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької 

                  творчості

                 Токар Карина, Андріївський НВК;

ІІІ місце –  Кривоніс Владислава, Байрацька  ЗОШ І-ІІ ст

                   Кібальник Наталія, Диканська гімназія №2;

            

ДУЕТ:

 І місце –    Сестри Кореліни,   Диканська гімназія  ім.М.В.Гоголя,

          

ІІ місце -   Рокотянська Ірина, Жовновата Тетяна, Диканський районний Будинок дитячої

                 та юнацької творчості

                 Семко Катерина, Шульгіна Вікторія, Балясненська  ЗОШ І-ІІІ ст.,

 

ІІІ місце –  Дорогань Анастасія, Павленко Сергій, Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

                   Мартем’янов Назар, Артюшенко Євгеній, Чапаєвська  ЗОШ І-ІІІ ст.,

               

 

ТРІО

 

 І місце  - Рокитянська Ірина, Жовновата Тетяна, Говіркова  Катерина, Диканська гімназія 

                 ім.М.В.Гоголя,

                  Нагляд Діана, Білоцерковська Руслана, Жовновата Тетяна, Диканський

                  районний  Будинок дитячої та юнацької творчості

 

ІІ місце – Яресько Анастасія, Михайлова Дарина, Мондик Валерія,  Орданівська ЗОШ І-ІІІ

                  ст.;

                 Святобог Софія, Омельченко Дмитро, Денисенко Євгенія,  Петро-Давидівська

                  ЗОШ І-ІІ ст.

 

АНСАМБЛІ:

І місце –  «Імпульс» Диканська гімназія  ім.М.В.Гоголя,

 

ІІ місце – «Донечки»,  Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце –  ансамбль учнів  Чапаєвської  ЗОШ І-ІІІ ст.,

                   «Соняшник» Водянобалківської  ЗОШ І-ІІІ ст      

ДЕКЛАМАТОРСЬКЕ  МИСТЕЦТВО

І місце – Сидоренко Анна, Диканська гімназія   ім.  М.В.Гоголя;

                Ковальчук Владислав,  Петро-Давидівська  ЗОШ І-ІІ ст.

               Фадєєва Катерина,  Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Писанка Діана, Диканська гімназія  ім.М.В.Гоголя;

                 Шох Юлія, Чапаєвська  ЗОШ І-ІІІ ст.

ДЕКЛАМАТОРСЬКЕ  МИСТЕЦТВО. ГУМОР

 І місце –Яковенко Артем, Байрацька ЗОШ І-ІІ ст;

ІІ місце – Целю Аліна, Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.,

         

          Присяжнюк З.Г.,

         методист РМК

                   

 

Переглядів: 200 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів