Вівторок, 17.10.2017, 16:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2016 » Лютий » 29 » Театральні колективи
12:33
Театральні колективи

  З метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих дітей, 26.02.2016 року на базі Диканської гімназії № 2 був проведений районний огляд-конкурс театральних колективів. У огляді взяли участь 6 юнацьких та 8 дитячих колективів з 12 загальноосвітніх навчальних закладів, Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя та Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст. мали учасників в обох вікових групах. В порівнянні з минулим роком значно зріс рівень режисерського вирішення  та виконавської майстерності юних акторів, якість та відповідність їх сценічних костюмів.

        Високий рівень виконавської майстерності, відповідні музичне оформлення та костюми показали  юнацький колектив Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя (М.Старицький, «За двома зайцями») та дитячий колектив Диканської гімназії №2 (за Ланою Ра «У країні загублених ґудзиків»). Гарно підготувалися учасники  юнацьких  колективів Чапаєвської зош І-ІІІ ст. (Є.Кравченко, «Сватання»), Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої (Г. Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці»). Дитячі колективи  Байрацької та Петро-Давидівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст., Андріївського НВК демонстрували добрий рівень виконавської майстерності, відповідний музичний супровід. 

     У районному огляді-конкурсі театральних колективів загальноосвітніх навчальних закладів місця розподілилися таким чином:

           «Молодша вікова група»

І місце – театральний колектив Диканської гімназії  №2;

ІІ місце – театральний колектив Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя;

ІІІ місце – театральні колективи Великобудищанської та Великорудківської загальноосвітніх шкіл.

   

 «Старша вікова група»

І місце – театральний колектив Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя;

ІІ місце – театральний колектив Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – театральні колективи  Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої та Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Юні артисти здобули звання у наступних номінаціях:

«Кращий акторський ансамбль»

     -   Бражник Олена, Новак Анна, Фадєєва Катерина -  учні Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

          «Краща жіноча роль першого плану»

  • Гошта Анастасія, учениця 10 класу Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої;

      «Краща жіноча роль другого плану»

-    Зелененька Оксана, учениця 5 класу Диканської гімназії № 2;

     «Краща чоловіча роль першого плану»

  • Покас Дмитро, учень 11 класу Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя;

     «Краща чоловіча роль другого плану»

-   Бондур Олександр, учень 5 класу Байрацької ЗОШ І-ІІ ст.;

«Приз глядацьких симпатій»

  • Пічка Євген, учень  2 класу Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.

           

            Оніпко А.В., культорганізатор районного

            Будинку дитячої та юнацької творчості         

Переглядів: 184 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів