Неділя, 28.05.2017, 02:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Тарасові шляхи
12:33
Тарасові шляхи

        19 лютого 2016 року  в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся  районний конкурс читців «Тарасовими шляхами».  Основними завданнями конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвиток художньої та виконавської майстерності учасників, залучення учнівської молоді та дітей до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

        Конкурс проходив у патріотичній урочистій атмосфері, учасники мали відповідний сценічний одяг, у більшості – український національний.            Конкурсанти презентували один твір за вибором: уривок з твору Т. Г. Шевченка, твір сучасника Т. Г. Шевченка, твір про Т. Г. Шевченка (проза або поезія).

   У конкурсі взяли  участь 35 учнів трьох вікових категорій з 10 загальноосвітніх навчальних.

Підсумки конкурсу  в презентації твору Т.Г.Шевченка:

1 місця

Муха Олена (старша група) – учениця Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя;

Шурпик Олеся (середня група) – учениця Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Базилюк Дарія (молодша група) - учениця Байрацької ЗОШ І-ІІ ст.

2 місця

Колодка Поліна (старша група) – учениця Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої;

Бондар Богдан (середня група) – учень Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя;

Соколян  Анастасія (молодша група) - учениця Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Зелененька Оксана (молодша група) – учениця Диканської гімназії № 2,

3 місця

Жданова Наталія (середня група) - учениця Водянобалківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Кругляк Дарина (молодша група) – учениця Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої;

Підсумки конкурсу  в презентації твору сучасника Т.Г.Шевченка:

1 місця

Воскобойникова Тетяна (старша група) – учениця Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 2 місця

 Лещенко Анастасія - (середня група) – учениця Диканської гімназії № 2.

 Підсумки конкурсу  в презентації твору про Т.Г.Шевченка (проза або поезія):

1 місця

Облонці Ірина (старша група) – учениця Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Нечай Дар’я (середня група) – учениця Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Артюх Яна (молодша група) - учениця Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.,

2 місця

Змієвська Дарія (середня група) – учениця Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Михайлова Дарина (молодша група) - учениця Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст..

 3 місця

 Монахов Ігор (молодша група) – учень Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Подяками нагороджено Мороз Вікторію – ученицю Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст. та Фадєєву Катерину -  ученицю Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст..

               Курило М.П., завідуюча РМК.

Переглядів: 138 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів