Вівторок, 17.10.2017, 16:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2017 » Лютий » 16 » Районний етап "ВЕСЕЛКИ"
11:01
Районний етап "ВЕСЕЛКИ"

      15.02.2017 проведено районний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів «Веселка - 2017».

У конкурсі взяли участь учні з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці гуртків Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Журі оцінило 66 різножанрових виступів, які були пронизані почуттям патріотизму, великою повагою і любов’ю до рідної України, її вірних синів-захисників. У залі панувала атмосфера любові, гордості за державу, підтримки та співпереживання. Слід відзначити добрий рівень підготовки та представлення програм для конкурсу згідно діючого положення. Зросла виконавська майстерність школярів, вміння триматися на сцені, співпрацювати з глядачами. Педагоги спільно з і батьками подбали про естетичний вигляд юних артистів, сценічні костюми.

Високий рівень сценічної культури та оригінальні костюми, відмінну виконавську майстерність продемонстрували учасники огляду Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя (10 призових місць), Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. (7 призових місць), БДЮТу (6 призових місць), Стасівської гімназії ім.М.Башкирцевої (5 призових місць). Педагоги Андріївського та Петро-Давидівського навчально-виховних комплексів якісно підготували школярів до огляду, представили цікаві різножанрові номери.

Значно зріс рівень сценічної культури учнів, оригінальність представлення учасників Великорудківської та Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні Байрацької ЗОШ І-ІІ ст. не взяли участі в конкурсі.

Підсумки районного огляду–конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів «Веселка-2017»

Вокальний жанр

Соло

І місце

Кореліна Анна- Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

Кабак Дарія - Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІ місце

Омельченко Анна – Петро-Давидівський НВК

Білоцерковська Руслана - Будинок дитячої та юнацької творчості

Бречко Євген – Стасівська гімназія ім.М.Башкирцевої

Токар Карина – Андріївський НВК

Моргун Олександр – Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кібальник Наталія - Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Домненко Владислав - Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фісуненко Дарія - Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

Роль Ольга – Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Малі форми

І місце

Тріо Жовновата Тетяна, Рокитянська Ірина, Білоцерковська Руслана –

Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

Квартет Гузь Софія, Кабак Дарія, Кучиряєва Анастасія, Гребіняк Ксенія-

Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІ місце

Дует Овсій Софія, Правденко Поліна - Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

Дует Жовновата Тетяна, Рокитянська Ірина - Будинок дитячої та юнацької творчості

Дует Панченко Валерія, Ромазанова Олександра - Петро-Давидівський НВК

Дует «Гламурчик» - Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дует Калюжна Валерія, Ковальова Аліна - Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Тріо Роль Ольга,Тейфел Лариса, Целюх Аліна. – Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тріо Кіт Яніна, Шепель Микола, Ковальова Аліна - Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дует Мороз Вікторія, Трегуб Катя – Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тріо «Мальви» - Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дует Токар Карина, Луценко Ольга - Андріївський НВК

Тріо Яресько Анастасія, Мондик Валерія, Радіонова Вікторія – Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Ансамблі

І місце

Ансамбль «Імпульс» - Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІ місце

Ансамбль «Калинонька» - Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ансамбль - Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ансамбль «Соняшник» - Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Ансамбль «Веснушки» - Стасівська гімназія ім. М.Башкирцевої

Ансамбль «Співаночки» - Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Хор

І місце

Хор Диканської гімназія ім.М.В.Гоголя

ІІІ місце

Хор Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Хореографічний жанр

І місце

танець «Все красиво» - Диканської гімназія ім.М.В.Гоголя

ІІ місце

танець «Далматинці» - Будинку дитячої та юнацької творчості

танець «Україна це Європа» - Диканської гімназія ім.М.В.Гоголя

танець Квакен денс» - Диканської гімназія ім.М.В.Гоголя

ІІІ місце

танець «Мій край» - Диканської ЗОШ І-ІІІ ст.

танець «Циганський» - Стасівської гімназія ім. М.Башкирцевої

танець «Грицю» - Стасівської гімназії ім. М.Башкирцевої

 

Інструментальний жанр

ІІ місце

Ансамбль ложкарів - Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Малі театральні форми

І місце

Монолог (авторський)- Фадеєва Катерина - Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст

Вірш (авторський)- Писанка Діана - Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

ІІ місце

Гумореска - Бондар Богдан - Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

Вірш – Житло Марія - Стасівська гімназія ім. М.Башкирцевої

Гумореска – Карась Віталій - Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вірш – Сидоренко Анна - Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

ІІ місце

Гумореска – Нестеров Денис - Балясненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вірш – Артюх Яна - Балясненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гумореска – Малий Богдан - Диканська гімназія ім.М.В.Гоголя

 

 

                   Курило М.П.,

                   завідуюча райметодкабінетом

Переглядів: 78 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів