П`ятниця, 24.01.2020, 21:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2013 » Січень » 3 » Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
19:19
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
           
        22-23 грудня 2012 року на базі Диканської гімназії ім. М.В. Гоголя відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, на якому було представлено 24 роботи та визначено 9 переможців. Активну участь взяли учні Диканської гімназії ім. М.В.Гоголя, Диканської гімназії №2, Стасівської гімназії ім.М. Башкирцевої, Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які представили по 3-4 роботи від навчального закладу від навчального закладу). Учасники Водянобалківської, Великобудищанської, Орданівської та Балясненської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів представили по 1 роботі від навчального закладу.   
      Відзначено, що якість робіт порівняно з минулим роком підвищилась в Диканській гімназії ім.М.В.Гоголя, (з 4 робіт – 4 переможці районного етапу) та Чапаєвській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (з 3 робіт – 2 переможці і один призер), в Стасівській гімназії ім.М.Башкирцевої - 1 переможець і 1 призер, Диканській гімназії №2 – 1 переможець і 2 призери, та Орданівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів - 1 переможець. Переможцями  та призерами стали: 
    Фесенко Тетяна (Диканська гімназія ім. М.В. Гоголя) - І місце в секції світової літератури,
   Кикоть Кароліна (Диканська гімназія ім. М.В. Гоголя) - І місце в секції прикладної математики;
    Бабіч Олексій (Диканська гімназія ім. М.В. Гоголя) - І місце в секції географії та ландшафтознавства;
    Щербань Владислав (Диканська гімназія ім. М.В. Гоголя) - І місце в секції валеології;
     Одарюк Карина (Диканська гімназія №2) - І місце в секції мистецтвознавства;
    Дяківнич Анастасія (Диканська гімназія №2) - ІІ місце в секції прикладної математики;
     Шамборська Мирослава (Диканська гімназія №2) - ІІ місце в секції англійської мови;
    Ткачук Ярослава (Стасівська гімназія ім. М.Башкирцевої) - І місце в секції загальної біології;
     Михайленко Анна (Стасівська гімназія ім. М.Башкирцевої) - ІІ місце в секції комп"ютерних наук;
     Хорошев Максим (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - І місце в секції географії та ландшафтознавства;
      Овчаренко Віталій (Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - І місце в секції екології; (на фото вище)
      Лапоног Анна (Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - І місце в секції ботаніки та зоології;
     Слизько Сергій (Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - ІІ місце в секції раціонального природокористування.
        Разом з захистом науково-дослідницьких робіт Малої академії наук відбувся захист екологічних проектів, що входять в практичний тур олімпіади з екології. Чудові проекти продемонстрували учні Диканської гімназії ім. М.В. Гоголя Бобоха Владислав  та Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овчаренко Віталій. 
      Вітаємо переможців та бажаємо достойно захистити науково-дослідницькі роботи на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту!

                    Сердюк Л.І., методист райметодкабінету


Переглядів: 805 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів