П`ятниця, 16.11.2018, 17:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Конкурс "Учитель року"
10:21
Конкурс "Учитель року"

       На базі Диканського НВК імені.М.В.Гоголя 22 листопада 2017 року було проведено районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізика» та на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. 23 листопада 2017 року - у номінаціях «Українська мова» та «Фізична культура» та на базі Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст. 24 листопада 2017 року у номінації «Німецька мова».

Для участі у конкурсі до районного оргкомітету направили заяви про участь у конкурсі, матеріали, провели конкурсні уроки, презентували власний педагогічний досвід 10 вчителів району: фізики - Дзюба Л.С. (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дяківнич В.В. (Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.), української мови - Дяуленко Н.І. (Диканський НВК імені М.В.Гоголя), фізичної культури - Безнос В.В. (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої), Панченко О.В. (Диканський НВК імені М.В.Гоголя), Бондаренко С.А. (Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.), німецької мови – Федорова Л.І. (Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шлапак О.С. (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Буцьківська Т.В. (Байрацька ЗОШ І-ІІ ст.), Риндюк В.М. (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Усі конкурсанти зареєструвалися на платформі Конкурсу, створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому розмітили відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність. Учителі показали глибоке розуміння завдань Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та творчий підхід до його виконання. У кожній номінації уроки проведені на високому науково-методичному рівні. Учасники конкурсу показали високу комп’ютерну грамотність, продемонстрували інноваційні форми роботи з використанням ІКТ.

Учителі фізики показали різнопланові уроки по одній темі, виявивши високий науково-методичний рівень викладання: знання матеріалу, навички практичного використання на уроках ІКТ, проводили дослідницьку роботу на уроці, наголосивши на безпеці життєдіяльності при виконанні дослідів. Дяківнич В.В. активізувала знання учнів по темі, використала під час проведення уроків міжпредметні зв’язки з історією, ІКТ, літературою, географією. Слід відмітити, що Дзюба Л.С. матеріал викладала в логічній послідовності, спираючись на попередні знання та досвід учнів, розв’язано на уроці експериментальну задачу, зроблено правильний розподіл часу.

Урок учителя української мови та літератури Дяуленко Н.І. відзначався глибоким знання позашкільного матеріалу по темі, виразним читанням поезії І.Я.Франка, вмінням зацікавити школярів аналізом творів, зв’язком з сучасною поезією, музикою на твори І.Я.Франка.

Учителі фізичної культури провели різнопланові уроки як щодо тематики, так і щодо класів, в яких вони проводилися. Бондаренко С.А. кваліфіковано показала методику виконання гімнастичних вправ, надаючи рекомендації щодо безпечного та правильного їх виконання. Безнос В.В., через висвітлення завдань уроку, показав тісний зв'язок уроків фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Панченко О.В. змістовно провів розминку, спеціальні вправи до вивчення елементів футболу. Усі вчителі фізичної культури достатньо уваги приділяли протягом уроків питанням безпеки життєдіяльності під час виконання вправ, рухливим іграм.

Учителі німецької мови проводили уроки в різних класах, з метою попередження перевантаження учнів через використання рухливих вправ, ігор у супроводі кліпів. Риндюк В.М. у 3 класі працювала з учнями у формі змагання між двома командами, приділила достатньо уваги усному мовленню, вивченню нових слів та фраз. Буцьківська Т.В. .показала цікавий для учнів урок-змагання за методикою кооперативного навчання з використанням елементів Вальдорської школи, постійно заохочувала учнів через використання ІКТ та традиційного роздаткового матеріалу. Шлапак О.С. застосувала ігрові моменти, ввела нову лексику та намагалася активізувати її у мовлення учнів, працювала в групах з використанням ІКТ. Федорова Л.І. тему уроку показала через мультфільм, по змісту якого працювали протягом уроку. Багато повторено складних числівників, постійно звучало монологічне та діалогічне мовлення учнів, гра «карусель»

За результатами конкурсних змагань у номінаціях переможцями стали:

- у номінації «Фізика» – Дзюбу Любов Сергіївну (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

- у номінації «Німецька мова» – Федорову Людмилу Іванівну (Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

- у номінації «Фізична культура» – Панченка Олега Вікторовича (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

- у номінації «Українська мова» – Дяуленко Ніну Іванівну (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

 

 

               Курило М.П.,

              завідуюча райметодкабінетом

 

 

Переглядів: 97 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів