Середа, 26.09.2018, 12:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2018 » Серпень » 28 » Конференція педагогічних працівників
16:49
Конференція педагогічних працівників

       28 серпня 2018 року на базі Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася районна конференція педагогічних працівників.

       З доповіддю "Про підсумки роботи закладів освіти у 2017-2018 навчальному році та завдання на новий навчальний рік"  виступив начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації Черкащенко Павло Мелентійович. Він наголосив, що забезпечення громадянам рівного доступу до якісної освіти є пріоритетним напрямом реалізації районною адміністрацією та органами місцевого самоврядування державної освітньої політики у Диканському районі, акцентував увагу на досягненнях учнів та вчителів у минулому навчальному році, окреслив завдання, які потребують розв'язання найближчим часом.

        В обговоренні доповіді взяла участь перший заступник голови Диканської районної державної адміністрацції Присяжнюк Зоя Гнатівна, яка розповіла про стан і можливості фінансування освітянської галузі району, відзначила навчальні заклади за здійснені ремонти шкіл та підготовку до нового навчального року, чітку та злагоджену співпрацю з головами сільських рад та керівниками місцевих сільськогосподарських підприємств та взяла участь у нагородженні кращих освітян району за їх досягнення в минулому навчальному році.  За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та за підсумками атестації 2017-2018 року нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський» нагороджено Кабцан Світлану Анатоліївну та Коваль Ніну Іванівну, вчителів початкових класів опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області». Грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації: за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та за підсумками атестації 2017-2018 року нагороджено таких працівників:

1. Кушніренко Азу Іванівну, вчителя хімії Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

2. Бережну Євгенію Олександрівну, вчителя української мови і літератури Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

3. Вихватнюка Володимира Вікторовича, вчителя фізичної культури Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

4. Бехтер Ірину Леонідівну, вчителя історії Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

5. Кальника Андрія Яковича, вчителя біології Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

6. Кострикіну Світлану Миколаївну, вчителя англійської мови опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»;

7. Кривенко Надію Іванівну, вчителя англійської мови опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»;

8. Дзюбу Олександра Панасовича, вчителя історії Балясненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

9.Бердіну Нелю Анатоліївну, вчителя географії Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

10. Касьян Надію Володимирівну, вчителя початкових класів Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

11. Захарчук Ольгу Миколаївну, вчителя української мови і літератури Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

12. Гузь Ірину Дмитрівну, методиста районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації;

13. Нужну Людмилу Володимирівну, вихователя Орданівського дошкільного навчального закладу (дитячого садка) «Барвінок» Орданівської сільської ради Полтавської області;

14. Пасиногу Людмилу Вікторівну, вихователя-методиста Диканського дошкільного навчального закладу(ясел-садка) №4 «Теремок» Диканської селищної ради Полтавської області;

15. Свіркіну Тетяну Олександрівну, вихователя Диканського дошкільного навчального закладу(ясел-садка) №4 «Теремок» Диканської селищної ради Полтавської області;

16.Савенко Наталію Іванівну, вчителя початкових класів Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

17. Косяка Сергія Дем’яновича, вчителя трудового навчання Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

18.Шерстюк Тамару Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області;

19. Терещенко Людмилу Федорівну, вчителя біології і хімії Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

20. Гордівську Юлію Станіславівну, вчителя англійської мови Диканської ЗОШ І-ІІІ ст..

    За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та за підсумками атестації 2017-2018 року нагороджено:

1. Коломієць Наталію Миколаївну, вихователя Диканського дошкільного навчального закладу(ясла-садок) №4 «Теремок» Диканської селищної ради Полтавської області.

2. Шапошник Наталію Сергіївну, вихователя Диканського дошкільного навчального закладу(ясла-садок) №4 «Теремок» Диканської селищної ради Полтавської області.

3.Марченко Валентину Володимирівну, вихователя Диканського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Сонечко» Диканської селищної ради Полтавської області.

4. Нужну Світлану Іванівну, методиста районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської райдержадміністрації.

5. Бутузову Катерину Григорівну, вчителя трудового навчання Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

6. Жданова Олександра Васильовича, вчителя фізичної культури Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

7. Воронянську Альону Миколаївну, практичного психолога Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

8. Чипенко Людмилу Юріївну, вчителя англійської мови опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

9. Барабаш Юлію Григорівну, педагога-організатора опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

10. Самуйлик Альону Юріївну, вчителя біології і хімії опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

11. Тютюнник Юлію Володимирівну, учителя історії опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

12. Васильченка Богдана Миколайовича, учителя інформатики опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

13. Ладур Людмилу В’ячеславівну, учителя початкових класів опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

14. Покутню Юлію Василівну, учителя початкових класів опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

15. Бабенко Марину Олександрівну, учителя початкових класів опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

16. Мальченко Оксану Тарасівну, учителя початкових класів опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

17. Федішіну Ларису Василівну, вихователя опорного закладу «Диканський навчальний-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області.

18. Чугуївець Галину Іванівну, учителя німецької мови Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

19.Риндюк Вікторію Миколаївну, педагога-організатора Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

20. Кононенко Наталію Петрівну, учителя початкових класів Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

21.Дяківнича Олександра Вікторовича, учителя трудового навчання Великорудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

22.Шаманову Жанну Іванівну вихователя Диканського дошкільного навчального закладу(ясла-садок) №1 «Ромашка» Диканської селищної ради Полтавської області.

23. Жадан Олесю Володимирівну, вихователя ясел-садка «Пролісок» Стасівської сільської ради.

24. Тищенко Людмилу Іванівну, вихователя ясел-садка «Пролісок» Стасівської сільської ради.

25. Бойко Людмилу Сергіївну, вихователя Великлбудищанського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Фіалка» Великобудищанської сільської ради.

26. Мацко Наталію Олександрівну, вихователя Водянобалківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Дзвіночок» Водянобалківської сільської ради.

27. Занкову Марію Сергіївну, вихователя Ландарівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» Андріївської сільської ради.

28. Поліщука Олексія Федоровича, учителя початкових класів Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області.

Вітаємо нагороджених та бажаємо успіхів в педагогічній діяльності!

 

         По закінченні зібрання були прийняті рекомендації конференції та надіслані в заклади  освіти району.

 

         Сердюк Л.І.,

         методист райметодкабінету.

                 

 

Переглядів: 30 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів