Субота, 15.12.2018, 05:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту
Головна » 2018 » Вересень » 26 » День дошкілля
11:52
День дошкілля

     Дошкільна ланка сьогодні – це обов'язкова первинна складова частини системи безперервної освіти в Україні, де дитина не тільки проводить час, спілкуючись з однолітками й дорослими, а й набуває необхідних знань і вмінь, що є базовими для навчання у початковій школі, отримує соціокультурний досвід, важливий для самореалізації в суспільстві. Розкрити індивідуальність дитини, забезпечити її розвиток – одне з найважливіших завдань дошкільної освіти, і вирішувати його сьогодні має педагог-майстер, педагог, для якого дитина є центром власної ціннісної системи професійної діяльності.

     Процес реформування освіти вимагає від педагогів постійного професійного зростання, вдосконалення й розвитку вже набутих компетентностей – предметно-наукової, методичної, психолого-педагогічної, валеологічної, культурологічної та формування нових – інформаційно-комунікаційної, правової, методологічної, які є необхідними для вирішення сучасних професійних завдань. Швидкоплинний соціокультурний простір змушує всіх нас до неперервної освіти впродовж життя, до щоденної роботи.

     Своїм прикладом для педагогічних працівників отримання другої вищої дошкільної освіти в 2018 році стали завідуючі Ландарівського закладу дошкільної освіти «Ромашка» Андріївської сільської ради Криворучко Марина та Стасівського закладу дошкільної освіти «Пролісок» Карпенко Ірина. Завідуюча Водянобалківського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Шило Оксана отримала диплом бакалавра з дошкільної освіти. Щедрим виявився і навчальний 2018-2019 рік для вихователів, які вступили до Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка: Грицай Вікторія та Сергієнко Анастасія (Диканський ЗДО №1 «Ромашка»), Криворучко Інна (Балясненський ЗДО «Веселка»), Мосієць Людмила та Марченко Валентина (Диканський ЗДО №3 «Сонечко»).

      Сьогодні багато в чому від вас, шановні колеги, залежить, яким буде нове покоління України, адже саме ви маєте допомогти дітям зорієнтуватись у реаліях сучасного життя, навчити співчувати, міркувати, робити власний вибір на користь краси, добра й поваги до іншого. Вам належить сформувати в них уміння жити в колективі, брати на себе відповідальність, працювати в команді. Саме ви маєте стати помічниками батьків у справі виховання особистості, для якої слова совість, людяність, справедливість будуть сповнені важливого змісту і слугуватимуть орієнтиром у відносинах з іншими людьми.

 

                      Методист РМК Гузь Ірина

Переглядів: 34 | Додав: serdyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ПЕДПРЕСА
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів