Понеділок, 23.04.2018, 08:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Освіта Диканщини

Меню сайту

Оприлюднення

  

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було внесено пропозицію до Диканської районної державної адміністрації розглянути на сесії Диканської районної ради такі питання:

  1. Питання розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку Андріївської та Петро-Давидівської філій опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс ім.М.В.Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області». Відповідно до п.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному ДНЗ в розмірі, що становить не менше 60% у міській місцевості та не менше 40% у сільській місцевості від вартості харчування на день.
  2. Питання про звільнення від оплати за харчування учнів та дітей дошкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів району, батьки та годувальники яких мобілізовані до Збройних сил України відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» або несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції у складі інших ( тому числі добровольчих) підрозділів а також ті, які несуть службу на контрактній основі.

 

Нормативна база:

1. Закон України "Про дошкільну освіту" від 11.07.2001р. №2628-III (Закон №2628).

2. Закон України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" від 28.12.2014р. №80-VIII (Закон №80).

3. Наказ МОН "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебуваннядітей у державних і комунальнихдошкільних та інтернатнихнавчальних закладах" від 21.11.2002р. №667 (Порядок №667).

4. Постанова КМУ "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів" від 26.08.2002р. №1243 (Постанова №1243).

 

 

 

 

 

ДИКАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

28.09.2015                                             смт Диканька                                                       № 153

 

 

Про проведення перевірки відомостей щодо

застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади»

 

    Відповідно до пункту 10 частини першої статті 2, частини четвертої статті 5 Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, на виконання розпорядження голови Диканської райдержадміністрації від 25.09.2015 №127 “Про початок проведення в районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” стосовно головних спеціалістів відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської райдержадміністрації, визначивши 29 вересня 2015 року днем початку проведення перевірки. 

 

2.  Перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” провести в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р.

 

3.  Головним спеціалістам відділу Серзі Т.В. та Злидар Н.І. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати власноручно написану заяву про те, що до них не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за відповідною формою, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

 

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу                                                                                               П.М.Черкащенко    

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Конвенцією ООН про права дитини, ратифікованою Верховною Радою України, проголошено, що діти мають не тільки особливі потреби, а й громадські, політичні, соціальні, культурні та економічні права. Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.

      Відділом освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації (далі – відділ) забезпечується організоване направлення дітей пільгових категорій області, обдарованих, талановитих дітей на оздоровлення в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, розташовані в області та на узбережжі Чорного моря та до УДЦ “Молода гвардія”.

      Протягом оздоровчих сезонів здійснюються узгоджені дії всіх структурних підрозділів районних органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та іншими організаціями, причетними до процесу оздоровлення в напрямку не допущення масових харчових отруєнь, тяжких травм, скоєння злочинів, і найголовніше - збереженню життя дітей.

       Відділом розроблено проект районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 - 2017 роки, який також було розглянуто на апаратній нараді у голови райдержадміністрації та буде поданий на комісію Диканської районної ради. З текстом програми Ви зможете ознайомитись, якщо перейдете по посиланню нижче.

       Ясенина С.В.,

       головний спеціаліст відділу

РАЙОННА ПРОГРАМА

оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 - 2017 роки

__________________________________________________________________________________________

 За результатами атестаційної експертизи Великорудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області отримала Свідоцтво про атестацію.  
                                                                                                     

ПЕДПРЕСА
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів